Workshops

vrijdag 15 mrt 2024, 12.30 - 17.00 CET

Circulaire Ondernemer Zoekt Duurzaam Geld – Zwolle

Ben jij een ondernemer in de circulaire economie, financier, of gewoon geïnteresseerd in circulair ondernemerschap?
Titelbeeld

Gratis toegang

Perron038

Hanzelaan 95B, Zwolle

In samenwerking met

Het groene brein2
circular finance lab
OostNL
gemeente-zwolle
logo-kennispoort
Invest-NL

Als circulair ondernemer wil je de wereld een stukje beter maken. Maar hoe vind je de juiste financiering voor je duurzame idee? Hoe overtuig je investeerders van jouw businessmodel? En hoe ga je om met de specifieke uitdagingen van circulaire financiering?

Tijdens het programma ‘Circulaire Ondernemer Zoekt Duurzaam Geld’, worden vernieuwende ondernemers in de circulaire economie samengebracht met financiers die een gedeelde passie hebben voor duurzaamheid en een betere wereld.

Dit evenement biedt een platform om inzichten te verkrijgen in circulaire businessmodellen, je netwerk uit te breiden, en de unieke uitdagingen van circulaire financiering te begrijpen.

Programma

  • 12.30 uur | Inloop
  • 13.00 uur | Opening door Kopgroep Circulair Financieren
  • 13.10 uur | Presentatie over Circulair Financieren
  • 13.35 - 14.00 uur | Pitch 1 en feedback panel
  • 14.05 - 14.30 uur | Pitch 2 en feedback panel
  • 14.45 - 15.10 uur | Pitch 3 en feedback panel
  • 15.15 uur | Panelgesprek en Q&A
  • 16.00 - 17.00 uur | Netwerkborrel
Week van de Circulaire Economie
Tijdens de Week van de Circulaire Economie staat de agenda bij Circl volledig in het teken van circulariteit. Op deze reekspagina hebben we alle programma's uit de Weken voor je bij elkaar gezet!
Naar reeks